Polski

ARBODANIA — NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

  • Terminowa dostawa
  • Elastyczny system palet
  • Przyjazny dla środowiska GlobalG.A.P.
  • Duńskie gospodarstwo przyjazne pszczołom
  • Cyfrowy „przepływ dokumentów” i EDI
  • Obsługa sprzedaży 365/12

1000 samochodów ciężarowych z milionem choinek

Arbodania to wiodący duński eksporter — hurtownia choinek i zieleni ozdobnej — wysyłający niemal milion choinek na 1000 naczep do 12 krajów w Europie. Należymy wyłącznie do rodziny Collet i znajdujemy się w majątku Lundbygaard Estate, gdzie od lat 50. XX wieku uprawia się tradycyjne jodły kaukaskie. Silny rozwój firmy wynika z następujących czynników:

JAKOŚĆ PRODUKTU

Mamy własną kontrolę jakości z jednolitym sortowaniem. Oferujemy certyfikowaną, przyjazną dla środowiska produkcję bez pozostałości pestycydów, korzystną dla pszczół, innych owadów, ptaków i dzikich zwierząt. Jako jedni z nielicznych możemy zapewnić, że w przyszłości na świecie nie zabraknie pięknych choinek. Na przykład jesteśmy całkowicie samowystarczalni w odniesieniu do uważnie wyselekcjonowanych nasion do sadzenia naszych jodeł kaukaskich klasy „premium”.

ZAWODOWA LOGISTYKA

Nieustannie inwestujemy we wdrażanie nowych technologii w zakresie produkcji i logistyki. Wprowadziliśmy wysoce wydajny modułowy system palet oraz specjalne systemy liczenia i funkcje śledzenia. Nasze jednostki paletowe są dostosowane do potrzeb klienta. Zarządzanie IT zapewnia, że klienci otrzymują zamówienia dokładnie na czas oraz że fakturowanie, płatności i inne procesy są jednakowo skuteczne.

OBSŁUGA KLIENTA

Oferujemy bezpośrednią integrację IT z systemami klienta za pomocą EDI/XML, marki własne i pomoc marketingową w sklepie. Chcemy być przystępnym i niezawodnym partnerem handlowym i dostawcą duńskich choinek. Naszą ambicją jest partnerska współpraca z klientami, inspirowana naszym profesjonalnym podejściem do współpracy, do tworzenia wartości i zapewniania zdrowego środowiska dla przyszłych pokoleń. Dla nas klient jest zawsze na pierwszym miejscu, dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najlepsze usługi na rynku.

Zachęcamy do złożenia zamówienia, a sami Państwo potwierdzą nasze możliwości. Zachęcamy do kontaktu już dziś pod adresem info@arbodania.com, aby uzyskać niewiążącą ofertę cenową.

Jesteśmy dumni z naszych produktów i mamy nadzieję, że dzięki naszym świeżym, pięknym choinkom będziemy napędem dla pozytywnych zmian dla Państwa, Państwa firmy i w ostatecznym rozrachunku dla klientów.

Z wyrazami szacunku,
Arbodania A/S

Michael Schnor
CEO / Dyrektor zarządzający

Bardziej szczegółowe informacje znajdują się tutaj: