Latvijas

ARBODANIA ĪSUMĀ

  • Savlaicīga piegāde
  • Elastīga palešu sistēma
  • Videi draudzīga GlobalG.A.P.
  • Dānijas bitēm draudzīga saimniecība
  • Digitālā „papīra plūsma” un EDI
  • Pārdošanas komanda strādā 365/12

1000 kravas automobiļi ar vienu miljonu Ziemassvētku eglīšu

Arbodania ir vadošais Dānijas Ziemassvētku eglīšu un dekoratīvo augu vairumtirdzniecības eksportētājs, kurš, izmantojot 1000 puspiekabes piegādā gandrīz miljonu Ziemassvētku eglīšu uz 12 Eiropas valstīm. Mūsu uzņēmums pilnībā pieder Koletu (Collet) ģimenei (Lundbygaard īpašums), kura kopš 1950. gadiem audzē tradicionālās Kaukāza baltegles. Uzņēmuma spēcīgo izaugsmi veicina šādi faktori:

PRODUKTU KVALITĀTE

Mēs nodrošinām iekšējo kvalitātes kontroli un vienotu šķirošanas sistēmu. Mēs veicam sertificētu videi draudzīgu ražošanu bez pesticīdu atliekvielām – saudzējot bites, kukaiņus, putnus un dabu. Turklāt, atšķirībā no citiem uzņēmumiem, mēs varam garantēt, ka Ziemassvētku eglītes nākotnē neizzudīs, piemēram, pateicoties tam, ka par 100% izmantojam tikai mūsu pašu rūpīgi atlasītās sēklas mūsu augstākās kvalitātes Kaukāza Ziemassvētku balteglēm.

PROFESIONĀLA LOĢISTIKA

Mēs nepārtraukti ieguldām jaunu tehnoloģiju ieviešanā ražošanas un loģistikas jomā. Mēs esam ieviesuši ļoti efektīvu modulāro palešu sistēmu, kā arī īpašas skaitīšanas sistēmas un izsekojamības funkcijas. Mūsu palešu bloki ir pielāgoti klientu vēlmēm. IT nodaļa nodrošina to, lai klienti savus pasūtījumus saņemtu tieši laikā, un lai rēķinu izrakstīšana, apmaksa un citi procesi noritētu vienlīdz efektīvi.

KLIENTU APKALPOŠANA

Mēs piedāvājam tiešu IT integrāciju ar klientu sistēmām, izmantojot EDI/XML, privātos marķējumus un palīdzību klientiem tirgvedības jautājumos. Mēs vēlamies būt ērts un uzticams tirdzniecības partneris un dāņu Ziemassvētku eglīšu piegādātājs. Mūsu ambīcija ir strādāt ciešā partnerībā ar mūsu klientiem, apliecinot mūsu profesionālo pieeju sadarbībai, vērtību radīšanai un veselīgas apkārtējās vides nodrošināšanai nākamajām paaudzēm. Mūsu uzņēmumā klients vienmēr ir vissvarīgākais, un mēs pieliekam visas pūles, lai sniegtu labākos pakalpojumus savā jomā.

Veiciet pasūtījumu un pārliecinieties par to, ko mēs spējam. Sazinieties ar mums jau šodien, rakstot uz e-pasta adresi info@arbodania.com, lai saņemtu orientējošu piedāvājumu.

Mēs lepojamies ar mūsu produktiem un ceram, ka dosiet mums iespēju palīdzēt jums, jūsu uzņēmumam un jūsu klientiem, piegādājot mūsu zaļās un skaistās Ziemassvētku eglītes.

Ar cieņu,
Arbodania A/S

Mikaels Šnors (Michael Schnor)
CEO / Izpilddirektors

Uzziniet vairāk šeit: