Eesti

TÄHELEPANU ARBODANIAL

  • Õigeaegne tarnimine
  • Paindlik kaubaaluste süsteem
  • Ökoloogiline GlobalG.A.P.
  • Taani mesilasesõbralik talupidamine
  • Digitaalne „paberimajandus“ ja EDI
  • 365/12 müügiteenindus

1000 veoautot koos ühe miljoni jõulupuuga

Arbodania on juhtiv Taani jõulupuude ja kaunistusrohelise hulgieksportija, vedades peaaegu miljon jõulupuud 1000 poolhaagisega 12 Euroopa riiki. Me kuulume täielikult perekonnale Collet Lundbygaardi maakonnas, kes on alates 1950ndatest kasvatanud traditsioonilisi Nordmanni kuuski. Ettevõtte jõudsa kasvu tingisid järgmised tegurid.

TOOTE KVALITEET

Meil on oma kvaliteedikontroll koos ühtse sorteerimisega. Pakume sertifitseeritud ilma pestitsiidijääkidedeta keskkonnasõbralikku toodangut – sellest saavad kasu mesilased, putukad, linnud ja metsloomad. Me tagame üheselt, et ilusad jõulupuud ei saa tulevikus maailmas otsa, nt olles 100% isemajandavad meie oma esmaklassiliste Nordmanni jõulupuude käsitsi valitud seemnetega.

PROFESSIONAALNE LOGISTIKA

Investeerime pidevalt tootmises ja logistikas uue tehnoloogia rakendamisse. Oleme juurutanud ülitõhusa moodulkaubaaluste süsteemi, samuti spetsiaalsed loendussüsteemid ja jälgitavuse funktsioonid. Meie kaubaalused on kohandatud vastavalt kliendi soovidele. IT-haldus tagab, et kliendid saavad oma tellimused täpselt õigel ajal ja et arvete esitamine, maksed ja muud protsessid on sama tõhusad.

KLIENDITEENINDUS

Pakume otsest IT-integratsiooni kliendi süsteemidega EDI/XMLi kaudu, jaemüüja kaubamärki ja müügikohtades turundusabi. Tahame olla sirgjooneline ja usaldusväärne äripartner ja Taani jõulupuude tarnija. Meie eesmärgiks on koostöö klientidega, mis on inspireeritud meie professionaalsest lähenemisest koostööle, väärtuse loomisele ja tulevaste põlvkondade jaoks tervisliku keskkonna tagamisele. Meie jaoks on klient alati esikohal ja me näeme palju vaeva, et pakkuda turul parimat teenust.

Esitage meile tellimus ja veenduge ise, mida teha suudame. Võtke meiega täna ühendust mittesiduva pakkumise saamiseks aadressil info@arbodania.com.

Oleme oma toodete üle uhked ja loodame, et meile antakse võimalus oma värskete ja ilusate jõulupuudega teie, teie ettevõtte ja eelkõige teie klientide jaoks midagi muuta.

Heade soovidega
Arbodania A/S

Michael Schnor
CEO / tegevjuht

Lugege rohkem siit: