Český

ARBODANIA V HLAVNÍCH BODECH

  • Včasné dodání
  • Flexibilní paletový systém
  • Ekologicky hospodařící podnik podle standardů GlobalG.A.P.
  • Dánské zemědělství šetrné ke včelám
  • Digitální „tok dokumentů“ a EDI
  • Prodejní služby k dispozici po celý rok

1 000 nákladních automobilů s jedním miliónem vánočních stromků

Arbodania je předním dánským velkoobchodním vývozcem vánočních stromků a ozdobné zeleně. Na 1 000 návěsech dodáváme téměř jeden milion vánočních stromků do 12 evropských zemí. Našim výhradním vlastníkem je rodina Colletových, která pěstuje tradiční kavkazské jedle již od roku 1950 na usedlosti Lundbygaard. Značný růst společnosti lze přičíst následujícím faktorům:

KVALITA VÝROBKŮ

Máme vlastní kontrolu kvality s jednotným tříděním. Nabízíme certifikovanou, ekologicky šetrnou produkci bez reziduí pesticidů, ohleduplnou ke včelám, hmyzu, ptákům a divoké přírodě. A stejně tak se staráme o to, aby světu v budoucnu nedošly krásné vánoční stromky například tím, že jsme 100% soběstační v pečlivě vybíraných semenech našich vlastních „špičkových“ vánočních kavkazských jedlí.

ODBORNÉ LOGISTICKÉ SLUŽBY

Neustále investujeme do zavádění nových výrobních i logistických technologií. Zavedli jsme vysoce efektivní modulární paletový systém a zároveň i speciální počítací systém a funkci dohledatelnosti. Naše paletové jednotky jsou přizpůsobeny přáním zákazníka. Správa IT zajišťuje, aby byly zákazníkům jejich objednávky doručovány přesně včas a aby stejně efektivní byla i fakturace, platby a další procesy.

SLUŽBY ZÁKAZNÍKŮM

Nabízíme přímou integraci se systémy zákazníka prostřednictvím formátu EDI/XML, soukromou značku a marketingovou asistenci poskytovanou přímo v obchodě. Chceme být otevřeným a spolehlivým obchodním partnerem a dodavatelem dánských vánočních stromků. Naším cílem je navázat s našimi zákazníky partnerství inspirované naším profesionálním přístupem ke spolupráci, k vytváření hodnot a k zajišťování zdravého životního prostředí pro budoucí generace. Zákazník je pro nás vždy na prvním místě a děláme všechno proto, abychom poskytovali ty zdaleka nejlepší služby na trhu.

Zašlete nám objednávku a přesvědčte se sami, co dokážeme. Kontaktujte nás na info@arbodania.com ještě dnes a my vám zašleme naši nezávaznou nabídku.

Jsme hrdí na naše produkty a doufáme, že nám dáte příležitost, abychom mohli Vás, Vaše podnikání a v neposlední řadě Vaše zákazníky přesvědčit našimi svěžími a nádhernými vánočními stromky.

S přátelským pozdravem,
Arbodania A/S

Michael Schnor
CEO / generální ředitel

Další informace zde: